імпортер кави "Vero", кави "Venetico" - ТОВ Омніа трейд кава Веро (Vero) кава Венетіко (Venetico)

Перейти до вмісту

Головне меню:

КОМПАНІЯКомпанія «Омніа
трейд» заснована в 2012 році. Народженню компанії передував багаторічний досвід роботи з такими продуктами як кава, чай, кондитерські напівфабрикати виключно італійського походження. Наша компанія входить в групу італійських компаній Венетіко, котрі працюють як на європейському ринку так і на ранках Росії та Білорусії. Ми пропонуємо вам не лише чудові по якості вироби а також стиль італійської кухні, котрий століттями визнаний у всьому світі. Якщо ви купуєте нашу каву ми впевнені в тому що ви знову її придбаєте, тому що смак кави "Веро" ви не забудете ніколи. Смак нашого гарячого шоколаду заворожить вас на завжди і вам що раз буде приємно зануриться у його приємний терпкий смак. А наші кондитерські вироби стануть невід'ємною частиною кожного вашого свята та у компанії з нашими чаями ви проведете найкращі вечірки у вашому житті. Тому запрошуємо вас разом з нами у подорож до гармонії смаку.Keywords:

Кава "Веро" (Vero) Кава Гарячий шоколад італійська кава Італія італійські продукти харчування харчові продукти з Італії чай порційний чай Веро "кава Веро"кава в зернах мелена кава кава в банках кава в чалдах "кава"в капсулах кава Веро кава Vero кофе Веро горячий шоколад итальянские продукты питания продукты с Италии чай пакетированный чай кофе Веро "кофе" в зернах кофе молотый кофе в банках чалды капсулы кофе Веро кофе Vero caffè Vero CAFFE' VERO (Caffè Vero)

Кава Venetico кава venetico  CAFFE VENETICO caffè venetico  вендінг кава для офісу, для дому, ретайл, кавомати, апарати вендінг

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню