Про марку - ТОВ Омніа трейд кава Веро (Vero) кава Венетіко (Venetico)

Перейти до вмісту

Головне меню:

Про марку

Продукти > Кава > Кава Vero


Кавова компанія Coffe компанії SPA, знаменита одній зі своїх марок кави «Caffe Vero», народилася на початку 90-х років зусиллями родини Франкетті з бажанням поширити по світу знаменитий смак «Італійського Еспрессо».
Секрет компанії – це гармонія досвіду древніх ремісників, самим нових виробничих технологій і бажання отримати продукт з кращою якістю і неперевершеним смаком. Відбір сирих кавових зерен проводиться кращими виробниками та постійні лабораторні перевірки гарантують високу якість і відповідає всім санітарним нормам. Кожну партію перед і після обсмажування ретельно тестують. Найбільш делікатний і важливий момент в обробці кави – обсмажування в руках тільки найкращих фахівців.Італійський виробник кави Coffee Company – торгова марка Vero (Веро).
«Coffee Company» веде свою діяльність більше 30 років. В даний час це одне з найсучасніших підприємств, в Італії сертифіковане по Міжнародній Системі Сертифікації Якості ISO 9002.
Секрет компанії полягає в постійно підтримувати баланс між використанням традиційного мистецтва створення кави і передових технологій і виробничих потужностей. Ось чому їх продукція володіє відмінною якістю і незабутнім смаком.

Ретельний відбір кавових зерен у виробника і перевірка їх якості в лабораторіях Coffee Company гарантують перевагу їх сировини для виготовлення кави в усіх відношеннях.
Перевірка смаку кожної партії, що поставляється є ще одним важливим кроком перед обжаркой кавових зерен. Це найбільш важливий і складний етап у виробничому процесі, коли «Майстер Дегустатор» відбирає смакові відтінки, привносячи в каву свою індивідуальність.
Повний виробничий цикл здійснюється на 4000 квадратних метрів на нових виробничих потужностях в Віченца. Нова штаб-квартира компанії призначена для задоволення високих стандартів у галузі виробничого процесу, захисту навколишнього середовища, обслуговування та допомоги клієнтам, логістики, тобто всього того, що вимагає бренд CAFFE VERO. Ось чому Coffee Company гарантує відмінний смак кави, конкурентоспроможні ціни і широкий асортимент продукції, що відповідає всім вашим потребам, забезпечуючи просування кави допомогою різних каналів HO.RE.CA, кавових автоматів, приватних торгових марок і великих мережевих рітейлерів   


 
Назад до вмісту | Назад до головного меню