Кава Venetico - ТОВ Омніа трейд кава Веро (Vero) кава Венетіко (Venetico)

Перейти до вмісту

Головне меню:

Кава Venetico

Продукти > Кава > Кава VeneticoУ 1910 році прадід відкриває свою першу фабрику смаження кави, втілюючи в життя пристрасть, яка вже деякий час жила в думках голови сім'ї.

Фабрика народилася в маленькому стародавньому містечку провінції регіону Кампанія, в особливий історичний момент, на порозі першої світової війни.
Незважаючи на складний час, прадід продовжив свою діяльність по обсмажуванні кави до 1943 року, періоду Другої світової війни. Цього року під час висадки американських військ в Салерно, бомба скинута з літака потрапила у фабрику і зрівняла її з землею.У 1950 році дідусь, старший син прадіда засновника фабрики, відкриває магазин з продажу типових італійських високоякісних продуктів харчування, який працює до 1980 року, і після його закриття в зв'язку зі смертю дідуся ніхто з дітей не продовжив сімейну традицію.
Через шістдесят років, онук, випадково знайшовши записи прадіда з рецептами сумішей і методами обсмаження кави, вирішує відродити забутий сімейний бізнес, хоча і не зовсім на землі предків а, як за збігом, в місці, де вперше з'явилася кава в Італії - регіон Венето.
Бренд "Caffè Venetico", недавно народився в м. Падуя, але його суміші залишилися тими ж що і були в 1910 році, суміші які були створені прадідом.


"Caffè Venetico" чиста італійська насолода з 1910 року.


Venetico S.r.l. - це підприємство, де створюються суміші кави ремісничим і не промисловим способом і яке пишається своєю роботою з якісною сировиною.
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню